AKCESORIA

Wszystkie akcesoria są przygotowane przez Novitus i jako oryginalne najlepiej pasują do kasy NANO E.Zawsze używaj oryginalnych akcesoriów co zapewni wieloletnią bezproblemową pracę kasy fiskalnej.

Szuflada na pieniądze

Szuflada aktywna otwiera się automatycznie na zakończenie paragonu i służy do bezpiecznego przechowywania środków płatniczych: monet, banknotów, bonów oraz potwierdzeń płatności kartą kredytową.

Wymiary: 350/104/405 [mm]. Cztery przegrody z dociskami na banknoty, 8 przedziałów na bilon. Przegrody i przedziały wyjmowane i o regulowanej pojemności. Dwa klucze do zamknięcia szuflady. Przycisk awaryjnego otwierania pod szufladą. Szuflada "aktywna" podłączana do złącza RS232 (RJ4) kasy i sterowana sygnałem "logicznym", zasilana własnym zasilaczem 9V (w komplecie z szufladą). Napięcie elektromagnesu szuflady ok. 8-12 [V]. Kolor grafit.


Cena netto:

250,00 zł

Pokrowiec ze skóry na kasę

Ekskluzywny pokrowiec z prawdziwej skóry w kolorze brązowym na kasę Nano E, Nano E Med oraz Nano E Lex. Specjalnie utwardzany spód i góra. Zasuwany w około na zamek błyskawiczny. Ułatwia przenoszenie kasy, zabezpiecza przed uszkodzeniem, zabrudzeniem itp. Na wierzchu wytłoczone nazwa kasy NANO E oraz logo NOVITUS.


Cena netto:

150,00 zł

Rolka papieru termicznego

Rolka papieru termicznego do kasy Nano E. Rolka z nadrukiem, szerokość: 57 mm, długość: 30 metrów bieżących.


Cena netto:

1,41 zł

Zasilacz samochodowy (ładowarka)

Zasilacz (ładowarka) do zasilania kasy Nano E z instalacji samochodowej 12 i 24 V. Układ zabezpiecza kasę przed ewentualnymi przepięciami w instalacji samochodowej, podłączany do gniazda zapalniczki samochodowej. Długość przewodu 1,8m


Cena netto:

55,00 zł

Pokrowiec z kodury

Pokrowiec do przenoszenia kasy oraz do ochrony kasy podczas pracy na niej w różnych warunkach atmosferycznych. Materiał: kodura. Pokrowiec posiada wstawki przezroczyste w miejscu klawiatury oraz w miejscach wyświetlaczy. Pokrowiec jest dopasowany do kształtu kasy, posiada uchwyty do zamontowania paska na ramię, który jest w komplecie z pokrowcem.


Cena netto:

55,00 zł

Karta SD Novitus - elektroniczny nośnik danych

Karta SD NOVITUS służąca do rejestracji elektronicznej kopii wydruków w urządzeniach NOVITUS. Specjalnie wyselekcjonowana karta, każda sztuka przechodzi specjalistyczne testy dopuszczające ją do stosowania w urządzeniach fiskalnych. Karta posiada wiele specjalistycznych funkcji, m.in. umożliwia założenie haseł na kartę (zabezpieczenia danych na niej zapisanych przed niepowołanymi osobami), włączenie trybu pracy uniemożliwiającego dokonanie zmian na karcie poza urządzeniem fiskalnym. Karta o pojemności 4 GB ponmieści ponad 2 miliony paragonów.


Cena netto:

35,00 zł

Moduł Komunikacji Radiowej MKR-BTv5

Moduł komunikacji radiowej Bluetooth do zamontowania w gnieździe obudowy dolnej kasy. Zasilany i konfigurowany (programowany, PIN itp.) z menu kasy. Umożliwia bezprzewodową komunikację pomiędzy kasą a komputerem, laptopem, palmtopem czy telefonem komórkowym na odległość kilku metrów.


Cena netto:

150,00 zł